Vyplňte online žádost a budete o krok blíže ke svým penězům

ZaměstnanecOSVČDůchodceOstatní

o 30 min. Vám zavoláme v průběhu pracovní doby

Proč zvolit PUJCKY123.CZ

1. CHYBÍ VÁM HOTOVOST?

Nastala situace, která Vás zaskočila (např. neplánované výdaje, nedoplatky energií, daně, porouchaný vůz……), nebo si pouze chcete konečně udělat radost a koupit něco, po čem již dlouho toužíte a na tu věcičku prostě momentálně nemáte dostatek hotovosti?

3. TRÁPÍ VÁS NEMOC?

Máte problém někam osobně zajít? My jsme opravdu ONLINE! Nepotřebujete víc než chytrý telefon a všechny požadované dokumenty nám stačí zaslat online (e-mailem).

5. JSME DISKRÉTNÍ

Neptáme se Vás na co peníze potřebujete. Posoudíme objektivně Vaše požadavky a na naší vstřícnost a ohleduplnost se můžete spolehnout.

7. VARIABILITA A TRANSPARENOST

Podpisem smlouvy o půjčce / úvěru Vám nabídneme i další možná řešení ušitá na míru Vaším požadavkům , na vše vás upozorníme a jakákoliv změna bude předem odsouhlasena – vše  černé na bílém.

2. VAŠE BANKA VÁS ODMÍTÁ?

Banka, ve které máte dlouhé roky svůj účet se k Vám obrátila zády?  …… i z tohoto důvodu jsme tady, zavolejte a společně do 30 ti minut posoudíme vaši žádost o půjčku a nabídneme Vám řešení.

4. PENÍZE POTŘEBUJETE RYCHLE?

Tomu rozumíme – Víme, že složenky jsou prevít číslo 1, nemluvě o dalších nepředvídaných okolnostech, které musíte vyřešit ihned a bez peněz to prostě nejde. Věřte prosím, že schválenou výši půjčky Vám vyplatíme již v ten samý den, nejpozději ale do druhého pracovního dne.

6. INTUITIVITA

Odpovězte na naše otázky pravdivě, zjednoduší se tím vyřízení Vaší žádosti a půjčku Vám schválíme dříve, než si myslíte.

8. BEZPEČNOST

Jste člověk, který si rád věci prověřuje? …. prosím, jsme stabilní společnost s řadou spokojených klientů, letitými zkušenostmi a silným zázemím. Můžete nás navštívit přímo v naší pobočce (Praze 5, Radlická 1302/72), jste srdečně vítání.