Často kladené otázky

 • žádné poplatky před schválením půjčky
 • po telefonickém sdělení všech požadovaných informací Vám do 15ti minut sdělíme kolik a za jakých podmínek Vám můžeme půjčit
 • naše smlouvy o půjčce / úvěru jsou zcela transparetní s vyčíslením všech nákladů, nechybí v nich žádné údaje, nic není psané „pod čarou“
 • půjčku lze splatit předčasně bez sankcí
 • osobní údaje každého klienta jsou u nás přísně chráněny
 • výše půjčky a splátky jsou nabízeny v optimální variantě tak, aby nedošlo k ohrožení Vašeho životního standardu
66
BH61N3 Woman looking in purse

Odpovědi na dotazy

Nebankovní půjčka je úvěr, který poskytuje jiná finanční instituce než banka. Jelikož jsou banky  svázané tabulkami a nařízeními přičemž jejich ideální klient je člověk s vysokým dlouhodobě prokazatelným příjmem, bez dalších závazků a hlavně bez zápisů v registrech dlužníků.

V dnešní složité době je bohužel spousta lidí, kteří se do těchto kategorií nevejdou, a proto se obrací na nebankovní úvěrové společnosti a volí nebankovní půjčku. Nebankovní úvěrové společnosti preferují při řešení nebankovní půjčky osobní přístup bez přísně omezujících parametrů.

Nebankovní úvěrové instituce jsou totiž benevolentnější, co se týče požadavků na žadatele, ve značné míře se v praxi přizpůsobily potřebám klientů, kteří nemají šanci uspět v bance kvůli nízké bonitě nebo třeba kvůli rizikovému podnikání.  Denně řešíme desítky těchto situcí a nedíváme se na žadatele zaujatě. Průchodnost žádostíne mnohonásobně vyšší než u bank, častokrát poskytneme nebankovní půjčku i žadatelům, kteří by na bankovní úvěr nikdy nedosáhli.

Naší nespornou výhodou je také flexibilita, rychlost poskytnutí nebankovních půjček a minimální administrativa.

Snad jedinou „nevýhodou“ nebankovní půjčky ve srovnání s úvěry poskytovanými bankami je vyšší úroková míra a RPSN.  Důvodem jsou nižší požadavky na bonitu klienta a stím spojené vyšší riziko, že klient úvěr nesplatí.

Podmínky pro získání půjčky jsou:

 • věk žadatele min. 18 let
 • občan nebo i cizinec ČR s trvalým pobytem
 • být zaměstnán a mít stálý zdroj příjmu, který je mu vyplácen na jeho bankovní účet (v případě důchodců to je důchod, renta a pod.)
 • nebýt v insolvenci (exekuce se posuzuje individuelně)
 • Čech pracující v zahraničí, pobírající výplatu na účet v bance

Žádost o půjčku se řídí pravidly uvedenými v dokumentu:   Informace a doklady požadované od spotřebitele podle § 84 odstavec 1 zákona č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru, v platném znění.

Nutno tedy doložit:

 • kopie platného občanského průkazu
 • kopie Pracovní smlouvy
 • výpis z účtu, na který Vám zaměstnavatel posílá mzdu
 • 2 poslední výplatní pásky

Naší klienti jsou:

 • Spotřebitelé (osobní půjčky)
 • Živnostníci a podnikatelé (úvěry pro podnikatele)

Spotřebitel (to je zaměstanec, důchodce, nebo třeba i maminka na mateřské dovolené) si u nás může požádat o osobní půjčku.  Maximální částka půjčky je v závislosti od doložitelných příjmů a splnění dalších podmínek až 166.000,- Kč. Doba splácení půjčky je od 3 do 48 měsíců.

Při řádném splácení půjčky si spotřebitel může po 3 měsících a 3 zaplacených splátkách zažádat o další půjčku, případně sloučit stávající půjčku s novou v jednu.

Živnostníci a podnikatelé můžou od nás získat finanční prosředky ve výši od 30.000,- Kč do 250.000,- Kč, doba splácení je od 3 do 60 měsíců, vše v závislosti od kontrétní situace. Úvěr nad uvedenou sumu se posuzuje zcela individuelně a je možný ….

Naše půjčky jsou „bezúčelové“, to znamená, že peníze můžete použít na cokoliv.
Ke schválení žádosti o půjčku není nutné mít ručitele.

Jakmile po telefonu vyplníme všechny údaje do našeho formuláře, sdělíme Vám výsledek  do max. 15 minut.

V případě, že bude možné půjčku poskytnout, pobereme společně celkovou výši půjčky, výši směsíčních spltek a celkovou dobu splácení.

Poté následuje osobní setkání a doložením požadovaných dokumentů u nás v kanceláři na Praze 5, Radlická 76, případně na jiném předem domluveném místě.

Po ověření Vašeho OP a Vámi dodaných dokumentů následují podpisy smluv (lze v tištěné formě, nebo elektronicky). Vše je neprodlěně odesláno do centrály naší společnosti k definitivní kontrole a schválení.

Schválené žádosti se vyplácejí v den doručení. Máte-li svůj účet u České spořitelny, ČSOB, Komerční banky, Raiffeisenbank, Fio banky, Equa banky neo u Sberbank CZ, bude Vám částka připsána v den odeslání a to v pracovní dny mezi 8:00 a 20:00 hod.  U jiných bank trvá převod 1-2 pracovní dny.

V takovém případě Vám doporučujeme ihned nás kontaktovat, nejlépe telefonicky na: 777 205 265, nebo osobně v naší kanceláři (PO – PÁ od 9-17 hod) na adrese: Praha 5, Radlická 76.

U půjčky se splatností 3 měsíce a více je možnost jednoho odkladu splátky zdarma na základě doložení dokladu o neschopnosti uhradit splátku (viz znění smlouvy). Dále je možnost využít placené odklady splátek dle pravidel popsaných ve smlouvě o půjčce, případně Vám doporučíme jiné způsoby řešení.

Každopádně se tak vyhnete všem dalším nepříjemnostem jako jsou úroky z prodlení, vymáhání, exekuce a pod.

DŮLEŽITÉ:

Před odesláním žádosti o půjčku zvažte, zda jste schopni půjčku řádně splácet, a neohrozíte tak chod Vaší domácnosti.

Ano, pro nás je důležité vždy uvádět správný variabilní symbol, takže splátky lze platit na náš účet i z jiného účtu. Variabilní symbol je uveden ve smlouvě – je to číslo smlouvy. V případě, že by se měnil jakýkoliv Váš osobní údaj uvedený ve smlouvě, kontaktujte nás prosím telefonicky na : 777 205 265

Ne, pohyb peněz je možný pouze bezhotovostně, hotové peníze u nás nelze poskytnout! Půjčku zasíláme na Váš účet a její splácení je možné bezhotovostně na náš účet, případně složením předmětné splátky v hotovosti na náš účet v bance uvedený ve smlouvě .

Naši klienti si zřizují u své banky INKASO, zbavují  se tím starostí o včasné a pravidelné splácení půjčky. To lze jak osobně ve Vaší  bance na přepážce, nebo z pohodlí domova (máte –li internetbanking). Formulář ke zřízení inkasa dostává každý klient ke smlouvě o půjčce.

Každý spotřebitel má dle zákona právo ve lhůtě do 14 dnů od data uzavření smlouvy odstoupit, podá-li doporučeně žádost o odstoupení a to nejpozději v poslední den před vypršením lhůty. Poskytnutou půjčku a smluvní úrok nám poté musíte vrátit bez zbytečného odkladu a to do 30 dnů ode dne odeslání odstoupení.

Sjednání i vedení půjčky je po celou dobu zdarma, v případě, že využijete možost mimořádných splátek, platí to samé.

V případě prodlení ve splácení si naše společnost může účtovat účelně vynaložené náklady na vymáhání, smluvní pokutu a zákonný úrok z prodlení.

Při využití předčasného splacení je poplatek dle zákona o spotřebitelském úvěru.

JE DŮLEŽITÉ BÝT INFORMOVÁN, PROTO NA VAŠE DALŠÍ DOTAZY ODPOVÍME OBRATEM. DĚKUJEME